fbpx

GOOGLE gmail REKLAMLARI İLE
İLK SIRALARDA YER ALIN


Yeni nesil reklam olarak görülen Gmail Sponsored Promotions (GSP) – Gmail reklamları, etkili formatları ile hedef kitlenize kolay ulaşmanızın yoludur.

Nasıl Görüntülenir?


Gmail reklamları, müşterilerinizin veya hedeflediğiniz kullanıcıların Gmail  hesabında e-posta okuma sayfasında sağ panelde veya üst köşede veya ‘Tanıtımlar’ sekmesinde en üstte mesaj olarak yer alır.

Gmail reklamcılığı doğru konumlandırıldığında hedef kitleye ulaşmadaki en etkili yollardan biridir. Markanızın veya ürün/hizmetinizin bilinirliği için doğru Gmail reklamı için ekibimize danışın.

GMAIL REKLAMI NASIL YAPILIR?

Gmail Reklamı; bir HTML görseli ile hedef kitleye ulaştırılır vermek istediğiniz bu mesajı, müşteriye görsel, video yada bir başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.

HEDEFLEME YÖNTEMLERİNDE NELER KULLANILIR?

Gmail reklamlarımı verenler hedefleme yöntemi olarak birçok seçeneklere sahip olacaklar.

Anahtar Kelime Hedefleme, Meslek Hedefleme, Kampanya, Domain, Demografik Hedefleme, Ürün Kategorileri, İlgi Alanları, E – Mail Listesi Hedefleme

GMAIL REKLAMLARI ÜCRETLENDİRMELERİ?

Gmail reklamlarında reklam gösterimleri ücretsiz olup, reklam tıklandığında ve mesaj görüntülendiğinde her kullanıcı için sadece bir seferlik ücretlendirme yapılır.Hedef kitleniz reklamlarınızı açarsa ödeme yapılır.