fbpx

GOOGLE VE YANDEX HARİTA KAYDI

Müşterilerinizin Google ve Yandex Haritalarında Sizi Bulmasını Sağlayalım

Görünür Olun

Google ve Yandex Harita Kaydı ile müşterilerinize ulaşmak artık çok kolay. Aramalarda şirketinizin bilgilerinin, telefon numaranızın ve web sitenize yönlendirmenin görünür olmasını sağlıyoruz.

Müşterilerinizin Google ve Yandex aramalarında telefon ve navigasyon cihazları ile doğrudan işletmenizin yön tarifi alabilir. Böylece sizde daha fazla kazanırsınız.

Yandex Harita Kaydı

Google sonra ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Yandex’te benzer şekilde işletme bilgilerinizi haritalar Google’da işletme araması yapılınca sağ tarafta işletme bilgilerinin yer aldığı bölümde görünür olmanızı sağlıyoruz. İşletmenizin, Google Haritalarda yer almasını sağlayarak adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz ve şirketiniz hakkındaki bilgileri görünür kılıyoruz. Böylece müşterileriniz size daha kolay ulaşıyor ve iletişime geçiyor.

Google Harita Kaydı

Google’da işletme araması yapılınca sağ tarafta işletme bilgilerinin yer aldığı bölümde görünür olmanızı sağlıyoruz. İşletmenizin, Google Haritalarda yer almasını sağlayarak adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz ve şirketiniz hakkındaki bilgileri görünür kılıyoruz. Böylece müşterileriniz size daha kolay ulaşıyor ve iletişime geçiyor.

GOOGLE HARİTALARLA DİJİTAL DÜNYADA GÖRÜNÜR OLUN

YANDEX HARİTA KAYDIYLA İNTERNETTE GÖRÜNÜR OLUN

SAPİENS AJANS FARKIYLA TANINIRLIĞINIZI ARTTIRIN