fbpx

SOSYAL MEDYA
DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya Hesaplarınızı Profesyonellere Teslim Edin

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik üretme ve geliştirme, hedef kitle etkileşimi sağlama, takipçi arttırma, sosyal medya pazarlama fikirleri geliştirme ve reklam çalışmalarını yönetme gibi geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Sosyal medya danışmanı markanıza ait sosyal medya hesaplarının açılması, optimize edilmesi, düzenlenmesine dair tüm stratejileri oluşturur, uygulamaya yönelik planlamaları hayata geçirir. Hedef kitleye kolay ulaşabilme, potansiyel müşteri kitlesini arttırma, hedef kitle ile etkili ve doğru iletişimi sağlayabilmek için biz ekibimiz ile sizlerin her zaman doğru çözüm ortağı olarak yanınızda yer almaya hazırız.

Strateji Geliştirme

Günümüzde birçok farklı sosyal medya platformu bulunmaktadır ve çoğu sosyal medya kullanıcısı birden çok sosyal medya ağında varlık göstermektedir. Ancak bu kullanıcılar her sosyal medya ağında aynı oranda aktifliğe sahip değildir. Ayrıca firma ve markaların ürün, hizmet anlayışı doğrultusunda hedeflediği kitlede birbirinden farklılık göstermektedir. Bundan dolayı hizmet verilecek markanın ürün ve hizmet anlayışına uygun, hitap edeceği hedef kitlenin profilinin ne olduğu çok iyi tespit edilmelidir. Markanızın hedef kitlesinin belirlenmesi, gelecek planlarına yönelik analizlerinin yapılması ve rakip firmalarınızın tespitleri sonucunda doğru sosyal medya kanallarında var olmanızı sağlayarak, sosyal medya kimliğinizi oluşturulmasında ekibimizle yanınızdayız.

İçerik Geliştirme

Sosyal medya içerik planlaması oldukça dikkat edilmesi gereken, yaratıcı olmayı mecbur kılan ve hedef kitlenin etkileşime geçmesini sağlayacak kalitede olan içeriklerin üretilmesini gerektiren bir işlemdir. Sosyal medya içerik planlaması yaparken temel olarak sosyal medya danışmanının; sosyal medya reklamları, satış ve pazarlama, bilgilendirici içerik olarak üç ayrı yelpazede içerik planı oluşturması gerekmektedir. Markanıza yönelik, hedef kitleniz göz önüne alınarak doğru içerik planlaması için haftalık, günlük, aylık ve yıllık olmak üzere sizlere özel içerik çalışmaları yapılmaktadır. Markanızın doğru konumlanması ve hedef kitleye doğru içerikle ulaşması için en doğru analizleri sizlere sunuyoruz.

Takip Yönetim ve Planlama

Markanızı planladığımız strateji ile sosyal medyada konumlandırıyor, iletişim ve takip sürecini belirlediğimiz iletişim stratejisi sonucunda takipçilerle doğru iletişim dilinin kullanılması sağlamak için çalışıyoruz. Takipçileriniz ve potansiyel takipçilerinizle aktif iletişim ve organik bağ kurmak için doğru kurgulama ile iletişime geçmek için çalışıyoruz. Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planlarımızı yaparız. Markanızın sosyal medya kanallarını, müşteri davranışlarını, reklam performansını, SEO ve web sitesi verilerini analiz ederek, aylık raporlar hazırlanmaktadır. Ölçüm ve analizlerimizle markanızın dijital dünyada bir adım öne geçirmek bizim işimiz. Sosyal medya yönetimi ve reklamlarını yönettiğimiz markanızın performansını aylık raporlar hazırlayarak size sunarak, markanın takibi her zaman kontrol altında tutulur.

MUTLU MÜŞTERİLER

100 +
Web TASARIM
2500 +
REKLAM HİZMETİ
1 +
DANIŞMANLIK
50 +
Mobil Uygulama
40 +
Seo Hizmeti