fbpx

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI İLE
İLK SIRALARDA YER ALIN


Doğru zamanda doğru kitleye tanıtım yapmak için Sapiens Ajans ekibi ile tanışın. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ın reklam platformu olan Google Adwords ile ürün veya hizmetlerinizin reklamını Google arama motoru, web siteleri, videolar ve daha birçok dijital platform da yapmanızı sağlıyoruz. İlk defa bizimle yola çıkıyorsanız, avantajlı ek hizmetlerle hedef kitlenize doğru yerden ulaşırsınız. Google Adwords ile hedef kitlenize, ürününüz veya hizmetlerinizin reklamını en etkili şekilde ve doğru anda gösteriyoruz. Avantajlı paketlerle, en verimli şekilde yüksek verimliliği sizler için şekillendiriyoruz. Google Adwords ile anahtar kelimeleriniz belirliyor, reklamını hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Yayınladıktan sonra reklamlarınızı optimize ediyor ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

SAPİENS AJANS EKİBİ İLE PROFESYONELLİĞE İLK ADIM

Google Adwords konusunda 7/24 destek alabileceğiniz uzman ve deneyimli bir ekip her zaman sizin yanınızda olur. Ürün ve Hizmetinize yönelik hesabınızın doğru şekilde oluşturulmasından, en etkili anahtar kelimelerin seçilmesine, reklamlarınızın doğru şekilde hazırlanmasına, hesap ve arama motoru optimizasyonuna kadar verimli hizmetleri sizlere sağlıyoruz. İşinizi kolaylaştıracak ve stratejilerinizin doğru konumlanmasını sağlayacak profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GOOGLE ADWORDS ONLINE RAPORLAMA

Google Adwors raporlama ile; markanıza dair istatistiklerinizi anında görebilir, değişikliklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

ÜCRETSİZ TELEFON / E-MAİL DESTEĞİ

Ekibimiz her zaman aklınıza takılan sorulara cevap vermek için çözüm odaklı olarak sizlerin yanında yer almaktadır. İster e-mail ile ulaşım sağlayıp cevap alabilir, isterseniz anında arayarak sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

SAPİENS AJANS'IN ARTILARI NELERDİR

Sapiens Ajans ekibi ile daha fazla nelere ulaşırsınız.

Arama Motoru Optimizasyonu

Google Reklam Site Uzantıları

Mobil Cihaz Reklamları

Google Maps/Earth/Rehber Kaydı

Google Görüntülü Reklam Ağı

Sosyal Medya Çözümleri