fbpx

SEO
Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizi Google Yandex ve Bing’te Üst Sıralara Taşıyoruz

Search Engine Optimization

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Sapiens Ajans yazmış olduğu sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturur ve web sitelerinin kısa sürede arama motorlarında görünülürlüğünü ve üst sıralarda yer almasını sağlar.

GOOGLE SEO ÇALIŞMALARI

Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google’da yapılmakta.  Bu nedenle sitelerin seo hedeflerini Google’a yönelik planlamak gerekmektedir. Google Seo çalışması,  Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması ve hatta bir kademe daha atlayıp Google’ın ileride ne yapabileceğini tahmin etmeyi gerektirmektedir. Sapiens Ajans olarak Google’ın robotlarını tanıyor ve sitenizi kısa sürede Google’da üst sıralara çıkarıyoruz.

YANDEX SEO ÇALIŞMALARI

Google’dan sonra 2. sırada yer alan Yandex son yıllarda kullanıcı sayısının artmasıyla SEO açısından daha önemli hala gelmiştir. Tükiye’de 15 Milyon aktif kullanıcısı olan Yandex’te görünür olmak ve üst sıralara çıkmak siteniz için son derece önemlidir. Sapiens Ajans Rus şirketi olan Yandex’i ve robotlarını çok iyi tanımaktadır. Sitenizin kısa sürede Yandex’te üst sıralarda yer alması için işi profesyonellere bırakın.

Bing SEO ÇALIŞMALARI

Google ve Yandex’ten sonra 3. sırada yer alan Bing arama motorunda yer almak ve üst sıralarda görünmek siteler için kaçınılmazdır. Microsoft tarafından sürekli geliştirilen Bing Türkiye ve Avrupa’da önemli bir arama motorudur. Sapiens Ajans Microsoft’u ve robotlarını iyi tanıyor. Sitenizi kısa sürede Bing’te görünür kılıyor ve üst sıralara taşıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLER

100 +
Web TASARIM
2500 +
REKLAM HİZMETİ
1 +
DANIŞMANLIK
50 +
Mobil Uygulama
40 +
Seo Hizmeti