fbpx

YOUTUBE REKLAMLARIYLA GÖRÜNÜR OLUN


Günümüzde görsellik etkili iletişimin başlangıcıdır. Video reklamları hedef kitlenize en hızlı, verimli ve kaliteli ulaşmanızı sağlar. YouTube reklamları, müşterinizle aranızdaki güvenin artmasını sağlayan etkili görsel iletişimin tek adresidir. Videonuzu yayınlamaya karar verdiğinizde Sapiens Ajans ekibi, doğru zamanda doğru şekilde süreci yönetmenize ve videonuzu daha fazla kitleye ulaştırılması konusunda beklentilerinizden fazlası ile sizlerle olacaktır.

Müşteri kazanmanız ve var olan müşterilerinizi elinizde tutmanız için görselliğin önemine inanan ekibimiz, satışlarınızın arttırılması ve doğru marka konumlanmanız için YouTube reklamları ile gereken her türlü hizmeti sizlere sunar.

NEDEN YOUTUBE?

YouTube reklamları; Marka bilinirliğinin artmasına,Ürün yada hizmet lansmanınızı yapmanıza,Hedef kitleniz ile doğrudan iletişim sağlamanıza, müşterilerinizin aklındaki sorulara görsel olarak yanır vermenize yardımcı olan geniş bir alandır.

NE KADAR ÖDERİM?

YouTube; video reklamlarında reklamlarınıza sadece izlendiğinde ya da yayın içi reklamlarda en az 30 saniyesi izlendiğinde para ödersiniz. Böylece reklamlarınız hedef kitlenizin ilgisini çektiğinde ve sizin markanıza gerçekten katkı yarattığında ödeme yaparsınız.

SAPİENS AJANS'IN ARTILARI NELERDİR

Ekibimiz tüm dijital reklam alanlarında eğitimli ve deneyimlidir. Bizimle çalışmanın farkına varmak için size kendimizi tanıtmamıza olanak sağlayın. Bizi arayın!