fbpx

MARKANIZIN TANINIRLIĞINI GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI İLE ARTTIRIN


Google Alışveriş Reklamları
ile ürününüzü veya hizmetinizi kullanıcılara tanıtır ve satışını yapabilirsiniz. Google Alışveriş Reklamları listesine ekleyeceğimiz ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize reklamları coğrafik ve ilgi alanlarına göre özelleştirerek; doğru hedefe, hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Adwords üzerinden düzenlenen reklam kampanyaları, Google üzerinden aranan hizmet veya ürünün müşteriye doğrudan ulaşmasını sağlamaktadır.

Google Alışveriş reklamcılığında; ürün listeleme yöntemiyle hızlı ve etkili şekilde hedef kitleye ulaşmanızın sağlamak uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde yapılmaktadır.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARININ FAYDASI

Ürün yada hizmetinizin  görseli ve fiyatı ile birlikte Google Alışveriş Reklamlarında görüntülenmesi markanızın bilinirliğinin %50 oranında artmasını sağlar.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI ÜCRETLENDİRİLMESİ

Günümüzde en etkili yöntemlerden biri olan Google Alışveriş Reklamcılığı, markanıza yatırım yapmanızın en verimli bir yoludur. Google Alışveriş reklamları ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARINDAN NASIL YARARLANIRIZ?

Google Alışveriş Reklamı için Sapiens Ajans ekibi sizler için detaylı analizler ile doğru stratejiyi belirleyip,süreçte yanınızda yer alacaklardır.