fbpx

Reklam Hizmetleri

Dijital ve Geleneksel Reklamcılıkta Yeni Nesil Çözümlerle Tanışın

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Dijital Reklam Hizmetleri

Dijital platformlarda markanızın ya da ürünlerinizin reklamını yapıyoruz. Sosyal medyada, video paylaşım platformlarında, mobil uygulamalarda, trafiği yüksek web sitelerinde kısaca aklınıza gelebilecek tüm dijital platformlarda reklamınızı yapıyor; bilinirliğinizi arttırıyoruz. Hizmetlerimizi Görmek İçin Tıklayınız »

Geleneksel Reklam Hizmetleri

Genç ve dinamik Reklam Departmanımızla son trende uygun, müşteri odaklı tasarımları ve baskıları hızlı, kaliteli ve benzersiz şekilde yapıyoruz. Sizde yıllardır reklamlara ödediğiniz paranın kazanç sağlamadığını düşenenlerdenseniz, firmanızı Sapiens Ajans reklam ekibine teslim edin ve kazancınızı arttırın.

GOOGLE REKLAMLARI

Dünya’nın en çok tercih edilen arama motoru Google’da yer almak markanıza ayrıcalık katacaktır. Markanızın ve ürünlerinizin Google üzerinden müşteri odaklı reklamlarını tasarlıyor ve yayınlıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

FACEBOOK REKLAMLARI

Hergün milyonlarca kişinin vakit geçirdiği en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’ta markanızın, ürünlerinizin veya projelerinizin reklamını yapıyoruz. İstediğiniz şehire, yaş ve gelir grubuna görünecek şekilde reklamlarınızı tasarlıyor ve Facebook üzerinden yayınlıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

YOUTUBE REKLAMLARI

Milyonlarca insanın video izleyip, paylaştığı platform Youtube ile markanız kısa sürede tanınacak reklam giderleri, ciddi gelirlere dönüşecektir. Sapiens Ajans olarak müşteri potansiyeli odaklı Youtube reklamları tasarlayıp, videoların içerisinde yayınlamaktayız. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

TWİTTER REKLAMLARI

Devlet yöneticilerinden, gazetecilere; gençlerden, yaşlılara kadar herkesin saatlerce vakit geçirdiği Twitter ile markanızı ve ürününüzü hedef kitlenize daha hızlı ulaştırıyoruz. Sapiens Ajans farkıyla Twitter’da markanızı tanıtın. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

İNSTAGRAM REKLAMLARI

2015 yılından bu yana reklam yayınlamaya başlayan Dünya’nın en büyük fotoğraf paylaşım platformu olan İnstagram ile markanızı daha büyük kesimlere duyuruyor ve bilinilirliğinizi arttırıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

YANDEX REKLAMLARI

Dünya’nın en çok kullanılan 2. arama motoru olan Yandex reklamlarıyla markanızın ve ürününüzün bilinilirliğini arttırın. Sapiens Ajans olarak Yandex arama, harita ve video reklam hizmetleri sunmaktayız. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

Geleneksel Reklam Hizmetlerimiz

Tasarım HİZMETLERİ

Alanında uzman tasarım ekibimizle hayalinize en yakın tasarımlar Sapiens Ajans'ta. Kurumsal Kimlik ve daha fazlası için bize danışmadan tasarım yaptırmayın.

Baskı HİZMETLERİ

Sapiens Ajans farkıyla baskılarınız Türkiye'nin en köklü ve en kaliteli baskı atölyelerinde en ucuz fiyatlara yapılmaktadır. Zamanında tasarım ve baskı ile reklamlarınızın gücünü arttırın.