fbpx

Reklam Hizmetleri

Dijital ve Geleneksel Reklamcılıkta Yeni Nesil Çözümlerle Tanışın

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Dijital Reklam Hizmetleri

Dijital platformlarda markanızın ya da ürünlerinizin reklamını yapıyoruz. Sosyal medyada, video paylaşım platformlarında, mobil uygulamalarda, trafiği yüksek web sitelerinde kısaca aklınıza gelebilecek tüm dijital platformlarda reklamınızı yapıyor; bilinirliğinizi arttırıyoruz. Hizmetlerimizi Görmek İçin Tıklayınız »

GOOGLE REKLAMLARI

Dünya’nın en çok tercih edilen arama motoru Google’da yer almak markanıza ayrıcalık katacaktır. Markanızın ve ürünlerinizin Google üzerinden müşteri odaklı reklamlarını tasarlıyor ve yayınlıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

FACEBOOK REKLAMLARI

Hergün milyonlarca kişinin vakit geçirdiği en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’ta markanızın, ürünlerinizin veya projelerinizin reklamını yapıyoruz. İstediğiniz şehire, yaş ve gelir grubuna görünecek şekilde reklamlarınızı tasarlıyor ve Facebook üzerinden yayınlıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

YOUTUBE REKLAMLARI

Milyonlarca insanın video izleyip, paylaştığı platform Youtube ile markanız kısa sürede tanınacak reklam giderleri, ciddi gelirlere dönüşecektir. Sapiens Ajans olarak müşteri potansiyeli odaklı Youtube reklamları tasarlayıp, videoların içerisinde yayınlamaktayız. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

TWİTTER REKLAMLARI

Devlet yöneticilerinden, gazetecilere; gençlerden, yaşlılara kadar herkesin saatlerce vakit geçirdiği Twitter ile markanızı ve ürününüzü hedef kitlenize daha hızlı ulaştırıyoruz. Sapiens Ajans farkıyla Twitter’da markanızı tanıtın. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

İNSTAGRAM REKLAMLARI

2015 yılından bu yana reklam yayınlamaya başlayan Dünya’nın en büyük fotoğraf paylaşım platformu olan İnstagram ile markanızı daha büyük kesimlere duyuruyor ve bilinilirliğinizi arttırıyoruz. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

YANDEX REKLAMLARI

Dünya’nın en çok kullanılan 2. arama motoru olan Yandex reklamlarıyla markanızın ve ürününüzün bilinilirliğini arttırın. Sapiens Ajans olarak Yandex arama, harita ve video reklam hizmetleri sunmaktayız. Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız »

ETKİLEŞİM ORANI EN YÜKSEK REKLAMLAR

TasarLIYORUZ

Alanında uzman tasarım ekibimizle hayalinize en yakın tasarımlar Sapiens Ajans'ta. Son dijital trendlere uygun, etkilişim oranını arttıran ve geri dönüşüm oranı yüksek tasarımlar.

YAYINLIYORUZ

Sapiens Ajans farkıyla doğru platformda, doğru hedef kitleyle ve müşterilerinize ulaşın. İnternet reklamcılığında sertifikalı uzman ekibimizle, satışlarınızı veya web sitenize trafiği arttırın.